Zajęcia

Proponujemy opiekę dzienną w godzinach przedpołudniowych pomagając ciału, psychice i duszy.

W ramach swojej działalności oferujemy wsparcie psychologiczne dla podopiecznych i wolontariuszy. W tej chwili współpracuje z nami sześciu psychologów.

Spotkania z psychologami odbywają się w formie:

WARSZTATÓW TERAPEUTYCZNYCH

SEMINARIÓW NA WYBRANE TEMATY

SPOTKAŃ GRUPOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ PSYCHOLOGA

W czasie tych spotkań rozmawiamy o tym, co jest tak naprawdę ważne w życiu każdego z nas; o tym jak znaleźć w sobie i w otoczeniu to, co pomoże radzić sobie w trudnych życiowych sytuacjach (również choroby); o znaczeniu różnych emocji i radzenia sobie z nimi; o tym, co pomaga zachować siłę psychiczną i radzić sobie z codziennością (w wymiarze psychologicznym); o relacjach i komunikowaniu się z naszymi najbliższymi; o naszych potrzebach. Czasem rozmawiamy o wspomnieniach albo o marzeniach i planach. Dzielimy się tym, co przeżywamy na spotkaniach i gdy jesteśmy w naszej codzienności. Mamy nadzieję, że każdy z naszych podopiecznych czuje się zaakceptowany, wysłuchany i zrozumiany.

W ramach zajęć wiosną, latem i jesienią wyjazdy w okolice Warszawy, udział w imprezach kulturalnych – wystawy, teatr.

Dodatkowo dla zainteresowanych udział w warsztatach pisania ikon.

Wspólnie czyniąc coś prostego odkrywamy piękno życia nam danego.

podziekowanie
podziekowanie

Zajęcia odbywają się we wtorki lub piątki w godzinach przedpołudniowych przy ul. Sławkowskiej 7 Warszawa. Osoby,które chciałyby uczestniczyć w zajęciach prosimy o kontakt pod numerem 502-315-999